Szpital Murcki Sp. z o.o. zatrudni

SPECJALISTĘ  DS. ORGANIZACYJNYCH I ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i archiwizację wewnętrznych aktów normatywnych, prowadzenie rejestrów dokumentów oraz przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji w zakresie zamówień publicznych.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Współtworzenie wewnętrznych aktów normatywnych związanych z funkcjonowaniem Spółki (uchwały organów Spółki, regulaminy, instrukcje) oraz ich kompletowanie i archiwizacja.
  • Nadzór nad wdrażaniem procedur wewnętrznych przyjętych do realizacji.
  • Nadzór nad aktualizacją aktów normatywnych oraz współpraca z właściwymi komórkami organizacyjnymi przy ich aktualizacji.
  • Prowadzenie rejestrów umów i postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Prowadzenie dokumentacji postępowań o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Przygotowywanie planów przetargów, sprawozdań i innych dokumentów związanych z prowadzonymi postępowaniami.
  • Przygotowywanie projektów pism, dokumentów, raportów i prezentacji zgodnie z zapotrzebowaniem.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie wyższe (preferowane prawo, administracja, zarządzanie).
  • Doświadczenie zawodowe, mile widziane na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi po stronie Zamawiającego
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa spółek handlowych, prawa zamówień publicznych oraz zasad funkcjonowania jednostek sektora ochrony zdrowia.
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (MS Office, Excel).
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

Kierownik Działu Kadr – Izabela Pytlik;

tel. 32 255 61 62 wew. 294 (w godz. 7.30-14.30);