Ważny KOMUNIKAT!!!

Informujemy, że zgodnie z informacją przekazaną przez Wojewodę Śląskiego, Szpital Murcki zobligowany został do utworzenia 133 miejsc dla pacjentów z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS CoV-2, w związku z czym w Szpitalu hospitalizowani będą wyłącznie pacjenci chorujący na COVID -19. Wobec powyższego Szpital do odwołania wstrzymuje przyjęcia na wszystkie oddziały szpitalne, zarówno w trybie planowym, jak również pacjentów w stanach nagłych.

Nie będzie możliwe także udzielenie świadczeń w Izbie Przyjęć – chirurgicznej, ortopedycznej, neurologicznej oraz internistycznej.

W ograniczonym zakresie działa

będą również poradnie specjalistyczne – Poradnia Chirurgiczna, Poradnia Ortopedyczna oraz Poradnia Reumatologiczna, w celu uzyskania informacji na temat, możliwości uzyskania teleporady lub wyznaczenia terminu wizyty można kontaktować się pod nr telefonu 32 255 61 62 wew. 224.

Informujemy jednocześnie, iż w dotychczasowym zakresie działać będą poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, a także Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy.

O zmianie sytuacji będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.

Dyrekcja Szpitala