Zaznacz stronę

Szanowni Państwo,

pragniemy przedstawić Państwu ideę projektu Klinika Matmy.

Klinika Matmy oferuje bezpłatne internetowe korepetycje z matematyki, fizyki, chemii, przedmiotów humanistycznych i informatyki w czasie  kwarantanny dla  dzieci Pracowników Systemu Opieki Zdrowotnej, tj. pielęgniarzy, salowych, położnych, diagnostów, ratowników medycznych i lekarzy.  Wolontariuszami są nauczyciele, uczniowie i absolwenci szkół średnich oraz uczelni wyższych w kraju i za granicą. Projekt spotyka się z entuzjastycznym odbiorem – w ciągu dwóch tygodni mamy już około 250 Podopiecznych połączonych z Wolontariuszami i 700 Wolontariuszy czekających na Podopiecznych.

Jak sami państwo widzicie mamy teraz prawie 3 razy więcej osób które chcą nauczać, niż podopiecznych. Z tego powodu, bardzo zależy nam na dotarciu do jak największej grupy potencjalnych podopiecznych i ich rodziców. Zwracamy się do Państwa z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji w Państwa środowisku wieloma kanałami np. przez stronę ośrodka medycznego na facebook’u lub stronę www. Przesyłamy Państwu także plakat naszej akcji w załączniku, aby mieli Państwo możliwość zawieszenia go na korytarzu, bądź tablicy ogłoszeń.

Przydatne informacje, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdują się pod adresem http://klinikamatmy.pl/. Można nas znaleźć oraz pisać do nas również na Facebooku: https://www.facebook.com/klinikamatmy.

Z wyrazami szacunku

Klinika Matmy – Śląskie