Zaznacz stronę

Rejestracja ON – Line

Usługi elektroniczne dla pacjentów w Szpitalu Murcki Sp. z o.o.

Szanowni Państwo

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy możliwość korzystania z elektronicznych usług dla pacjentów, dzięki którym szybko, bez wychodzenia z domu, można między innymi umówić lub odwołać wizytę w wybranej poradni lub uzyskać dostęp do dokumentacji medycznej. Skorzystanie z usług elektronicznych możliwe jest po zalogowaniu się do Medycznego Portalu Informacyjnego, zgodnie z przedstawioną poniżej instrukcją.

e-rejestracja
e-rejestracja

Oferowane przez Szpital Murcki usługi umożliwiają pacjentom:

1. Rezerwację terminu wizyty do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dla Dorosłych i Dzieci oraz Poradni Specjalistycznych (e-Rejestracja):

  • Poradnia Chirurgii Ogólnej,
  • Poradnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej,
  • Poradnia Reumatologiczna,

2. umówienie terminu teleporady (e-Rejestracja),
3. złożenie deklaracji wyboru lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (e-Deklaracja),
4. wgląd w dokumentację medyczną i jej pobieranie (e-Dokumentacja),
5. wypełnienie elektronicznego formularza zgody na dostęp do dokumentacji medycznej pacjenta oraz wyznaczenia osoby upoważnionej do uzyskiwania informacji o jego stanie zdrowia (e-Zgody),

Celem wdrożenia powyższych rozwiązań jest zwiększenie dostępności do usług medycznych świadczonych przez naszą placówkę oraz oszczędzenie Państwa cennego czasu.

W jaki sposób uzyskać dostęp do e-usług?

Korzystanie z usług elektronicznych możliwe jest po zalogowaniu się do Medycznego Portalu Informacyjnego – klikając tutaj.
Zalogowanie się do Medycznego Portalu Informacyjnego możliwe jest poprzez:

  • profil zaufany lub
  • utworzenie indywidualnego konta.

Instrukcja utworzenia konta

Założenie konta umożliwiające wielokrotne rejestrowanie pacjenta bez potrzeby ponownego podawania danych. Zakładając konto, należy podać login, hasło oraz uzupełnić wszystkie pola prawdziwymi danymi osobowymi, przepisać kod z obrazka oraz zapoznać się z obowiązkiem informacyjnym. Na podany w rejestracji e-mail zostanie wysłane potwierdzenie utworzenia konta. Po kliknięciu na link zawarty w e-mailu, konto zostanie aktywowane. Następnie należy się zalogować. Po zalogowaniu się użytkownik uzyska możliwość skorzystania z oferowanych przez Szpital Murcki Sp. z o.o. usług elektronicznych.

Zachęcamy do korzystania z naszych usług !!!

RODO
https://www.szpitalmurcki.pl/rodo-informacje/