Zaznacz stronę

Szanowni Pacjenci,

Miło nam poinformować, że Szpital Murcki Sp. z o.o. – dzięki przekształceniu i zmianie formy prawnej – może nie tylko zapewnić Państwu kontynuację dotychczasowych świadczeń zdrowotnych, ale także zaoferować ich rozszerzenie o nowe zakresy.

Od 2014 roku zamierzamy uruchomić Poradnię Lekarza Rodzinnego (POZ), która będzie udzielać świadczeń w ramach kontraktu z NFZ i w tej samej lokalizacji, w której korzystali Państwo z nich dotychczas.

Uruchomienie Poradni POZ w strukturach Szpitala zagwarantuje Pacjentom kontynuację świadczeń, a także sprawi, że będą one udzielane w sposób kompleksowy. Poradnia POZ funkcjonująca w ramach Szpitala będzie mogła zapewnić Państwu dostęp do ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacji oraz szerokiej diagnostyki, a w razie potrzeby kontynuację leczenia w naszych Oddziałach Szpitalnych.

W ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej pragniemy otworzyć poradnie: diabetologiczną, endokrynologiczną, gastroentorologiczną, hematologiczną, kardiologiczną, dermatologiczną, położniczo – ginekologiczną, chirurgii naczyniowej, okulistyczną, otolaryngologiczną oraz zdrowia psychicznego.

Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się naszą ofertą. Szczegółowe informacje można uzyskać w Punkcie Informacyjnym (parter Budynku Neurologii), w Sekretariacie Szpitala (III Budynek Administracji), na stronie www.szpitalmurcki.pl lub pod nr tel.: 32 255 61 62 wew. 201 lub 32 255 61 63.

Zarząd Spółki