W imieniu Szpitala Murcki sp. z o.o. pragniemy przekazać podziękowania za posiłki dostarczone dla personelu  pracującego w oddziałach „covidowych” naszego szpitala. Inicjatywę podjął właściciel Centrum Handlowego Supersam w Katowicach    wraz z Fundacją Globalworth, której jest założycielem. Okazane wsparcie pozwoliło naszym pracownikom nabrać sił do dalszej ciężkiej pracy, a także stanowiło źródło nadziei  i optymizmu w tym trudnym czasie walki z epidemią wirusa SARS-CoV-2. Dzięki pomocy płynącej z różnych stron,  a także dobremu słowu od wielu osób, nasi lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki, salowe i cały Personel otrzymuje motywację do działania, oraz utwierdzenie w przekonaniu, że praca jaką wykonuje jest ważna i doceniana.

Z gorącym podziękowaniem:

Zarząd Szpitala Murcki Sp. z o.o.