Zaznacz stronę

W trosce o Państwa zdrowie i komfort oraz aby zapewnić Państwu dostęp do kompleksowej opieki medycznej na najwyższym poziomie, Szpital Murcki Sp. z o.o. stale poszerza swoją ofertę świadczeń zdrowotnych.

Miło nam poinformować Państwa, że wychodząc na przeciw Państwa potrzebom został uruchomiona nowa poradnia specjalistyczna – Poradnia Kardiologiczna.
Porad będą udzielać doświadczeni lekarze specjaliści ( w tym doktor nauk medycznych ), którzy będą mieć do dyspozycji nowoczesne i bogate zaplecze diagnostyczne umożliwiające wykonanie m.in. badań EKG i UKG („echo serca”), badań holterowskich EKG i RR (całodobowy zapis EKG i ciśnienia krwi), a także prób wysiłkowych.

Poradnia Kardiologiczna mieści się obok Poradni Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Poradni Chirurgicznej Szpitala Murcki Sp. z o.o. Z usług Poradni Kardiologicznej można korzystać w poniedziałki i wtorki po godzinie 15.00, po uprzednim umówieniu osobistym w Rejestracji Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej lub telefonicznym
pod nr telefonu: 32 258 60 74 lub 32 255 61 62 wew. 290.

Poradnia Kardiologiczna nie posiada kontraktu z NFZ i udziela świadczeń na zasadach komercyjnych (odpłatnie). Do skorzystania z jej usług nie jest wymagane skierowanie.