Szanowni Państwo!

Pacjenci, Pracownicy, Współpracownicy oraz wszyscy, którzy z nami współdziałają i wspierają nasz Szpital.

Nadchodzi czas Świąt Wielkiejnocy, niestety już po raz kolejny radość świętowania zostaje zakłócona przez sytuację epidemiologiczną, ogrom pracy i obawy o zdrowie naszych pacjentów, naszych bliskich i nas samych. Zasady dystansu i bezpieczeństwo epidemiologiczne nie dają szansy na wspólne, tradycyjne spotkanie przy świątecznym stole, czy osobisty kontakt i bezpośrednie złożenie świątecznych życzeń.

Znów więc, pozwalamy sobie „zdalnie”, za pośrednictwem naszej strony internetowej, złożyć Państwu serdeczne życzenia i podziękowania.

Naszym Pacjentom i ich bliskim dziękujemy za cierpliwości, wyrozumiałość i współpracę z naszym personelem.

Naszym Pracownikom i Współpracownikom dziękujemy za pełne poświęcenie, oddanie oraz rzetelne i profesjonalne wykonywanie obowiązków.

Wszystkim Osobom, Firmom, Instytucjom, które z nami współpracują i wspierają naszą działalność dziękujemy za okazaną pomoc i otwartość na nasze potrzeby i prośby.

Wszystkim Państwu życzymy zdrowia, optymizmu i pogody ducha mimo wszelkich przeciwności, abyśmy zarówno fizycznie jak i psychicznie mieli siłę wspólnie je przezwyciężać.

Niech czas Świąt Wielkanocnych – mimo trudnej sytuacji – stanie się okazją do chwili wytchnienia i refleksji.

W imieniu całego kierownictwa Szpitala zapewniamy po raz kolejny, że jesteśmy do Państwa dyspozycji i będziemy starać się wspierać Państwa w każdym czasie i w każdym podejmowanym wyzwaniu.

Dziękujemy również serdecznie za wszystkie otrzymane życzenia.